Müügitingimused

1. ÜLDSÄTTED

1.1. Käesolevad iD Color professionaaalidele suunatud e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused (edaspidi: tingimused) kehtivad iD Color e-poest ostmisel internetiaadressilt www.pro.idcolor.ee. Kauba müüja on ID Color OÜ (edaspidi: müüja), aadress Gonsiori 17-4, 10124 Tallinn, EESTI, registrikood 14613686, e-posti aadress info@idcolor.eu, telefon +372 55133. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel iD Color e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil pro.idcolor.ee. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse kliendile tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimused.
1.3. Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.
1.4. Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

2. TELLIMUSE ESITAMINE

2.1. Tellimusi saab e-poes esitada püsikliendina sisse logides.
2.2. Klient valib e-poest välja soovitud kaubad ja lisab ostukorvi.
2.3. Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arvel olev toodete nimistu vastab kliendi tegelikule soovile.
2.4. Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.
2.5. Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.
2.6. Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Müüja arvelduskontole.
2.7. Kaupade eest, mida ei õnnestu komplekteerida, maksab Müüja kliendile raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul.

3. KAUBA HIND JA MAKSEVÕIMALUSED

3.1. Kõik e-poes müüdavate kaupade hinnad on näidatud eurodes. Hindadele lisandub käibemaks.
3.2. Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu täies ulatuses. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance UAB turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
3.3. ID Color OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. ID Color OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance UAB.
3.4. Kauba eest saab tasuda:
3.4.1. arvega (lepingulised kliendid)
3.4.2. pangalinkide kaudu internetipankades:
a) EESTI: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Bank, Citadele, N26
b) LÄTI: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele
c) LEEDU: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiauliu Bankas
d) SOOME: Nordea, Danske Bank, N26, Handelsbanken, Oma Säästöpankki, POP Pankki, Säästopankki, Ålandsbanken, OP, S-Pankki
3.4.3. krediitkaartidega Visa ja MasterCard.
3.5. Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

4. KAUBA TOIMETAMINE

4.1. Kaupa tarnitakse Eesti, Läti, Leedu ja Soome territooriumile pakiautomaatide või kullerteenuse vahendusel.
4.2. Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt näidatud aadressile lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu, millele lisandub käibemaks.
4.2.1. Kohaletoimatamise tasud:

EESTI
Omniva või Itella Smartpost pakiautomaat 3.00 € + VAT 22%
Kuller 7.00 € + KM 22%.
Kohaletoimetamise tasu ei lisandu kui tellimuse maksumus ületab summat 100.00 € (ilma käibemaksuta).

SOOME
Posti pakiautomaat 8.00 € + VAT 24%
Kuller 17.00 € + KM 24%
Kohaletoimetamise tasu ei lisandu kui tellimuse maksumus ületab summat 125.00 € (ilma käibemaksuta).

LÄTI
Omniva pakiautomaat 6.89 € + VAT 21%
Kuller 11.00 € + KM 21%
Kohaletoimetamise tasu ei lisandu kui tellimuse maksumus ületab summat 125.00 € (ilma käibemaksuta).

LEEDU
Omniva pakiautomaat 7.75 € + VAT 21%
Kuller 11.00 € + KM 21%
Kohaletoimetamise tasu ei lisandu kui tellimuse maksumus ületab summat 125.00 € (ilma käibemaksuta).

4.3. E-poest ostetud kaup jõuab kohale 1–7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
4.4. Erandjuhtudel on õigus kaup kohale toimetada 45 kalendripäeva jooksul.

5. KAUBA KONTROLL

5.1. Juhul, kui klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup või kaup ei jõua kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, tuleb sellest koheselt teavitada müüja klienditeenindust e-posti teel info@idcolor.ee.
5.2. Müüja vastutab kliendi poolt ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise või kadumise risk üle kliendile.

6. KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

6.1. Müüjal on õigus töödelda kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik eelkõige kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks.
6.2. Müüja töötleb kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:
a) e-poes esitatud tellimuse täitmine;
b) e-poe kliendisuhete haldamine ja kliendiga suhtlemine;
c) kliendi päringutele vastamine;
d) müügistatistika koostamine;
e) e-poe teenuste haldamine ja arendamine.
6.3. Müüja rakendab kõiki meetmeid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
6.4. Müüjal on õigus e-poes registreeritud isikuandmetele teostada profiilianalüüsi, et paremini mõista klientide ootusi ja sellest tulenevalt pakkuda paremaid kaupu ja teenuseid võimaldades otseturunduse täpsemat suunamist.

7. KAUBA TAGASTAMINE JA TAGASIMAKSED

7.1. E-poest ostetud kaubad saab soovi korral tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.
7.2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest.
7.3. Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on müüjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahju hüvitamist.
7.4. Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamisavalduse. Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamisavalduse. Tagastatav kaup koos vastava avaldusega tuleb tagastada Müüjale aadressil: ID Color OÜ, address Tatari 58, Tallinn 10134, EESTI, e-post: info@idcolor.ee.
7.5. Tagastatava kauba saatmiskulud tasub ostja. Taganemisavalduse vormi leiab siit: [TAGANEMISAVALDUS]
7.6. Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.
7.7. Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab müüja kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Minu ostukorv
Soovikorv
Hiljuti vaadatud
Categories